16 липня 2019 року під керівництвом начальника Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області Василя Василенка проведено нараду з керівниками територіальних структурних підрозділів. Також участь в нараді взяли Кушнірук С.І. – директор Хмельницької регіональної філії ДП «Центр ДЗК» та Вірик С.М. – директор Хмельницької філії ДП «Вінницький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою».

На порядку денному були розглянуті питання щодо стану проведення земельних торгів, проведення інвентаризації земель сільськогосподарського призначення державної власності на території області, вплив загальнонаціональної (всеукраїнської) нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення на надходження до місцевих бюджетів за рахунок плати за землю, здійснення контролю за використанням та охороною земель за І-півріччя 2019 року, використання коштів,  які  надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва відповідно до законодавства, проведення нормативної грошової оцінки земель населених пунктів у 2019 році на території Хмельницької області.

 

Начальники районних Відділів в ході наради надали роз’яснення з поставлених питань. Після активного обговорення яких, з урахуванням пропозицій по кожному з них були прийняті відповідні рішення. Питання, які потребують конкретизації  та уточнення були занотовані.

 

 

За результатами наради прийнято рішення в подальшому тісно співпрацювати з органами місцевого самоврядування та систематично проводити спільні наради щодо надання роз’яснення земельного законодавства та вирішення інших поточних питань. На завершення наради Василь Миколайович роздав керівникам структурних та територіальних підрозділів ряд доручень з термінами виконання на ІІ півріччя 2019 року.