Державні кадастрові реєстратори Хмельницької області з початку 2018 року опрацювали 6 719 звернень (88 % від загальної кількості) з питань ведення Державного земельного кадастру. В середньому упродовж тижня фахівці приймають та розглядають більше 1 300 таких заяв.

Надання витягів з Державного земельного кадастру та реєстрація земельних ділянок є найпопулярнішими послугами у сфері земельних відносин.

У січні місяці цього року землевпорядники Хмельниччини видали 2 832 витяги із Державного земельного кадастру. Найактивніше таку інформацію запитували у Хмельницькому районі та м. Хмельницькому – 497 витягів.

Кадастрові реєстратори землевпорядної служби Хмельниччини у цьому році зареєстрували 3 887 земельних ділянок. Найбільшу кількість наділів внесли до Державного земельного кадастру у Шепетівському районі та м. Шепетівка – 492, Хмельницькому районі та м. Хмельницький – 490, у Кам’янець-Подільському – 268 та Волочиському – 267 районах Хмельницької області.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитись з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.