За сім місяців 2018 року фахівці землевпорядної служби Хмельниччини надали населенню 141 560 адміністративних послуг. З них 83% адмінпослуг або 117 130 надані населенню на безоплатній основі. Інші 24 430 – на платній основі.

За адміністративні послуги, що потребують оплати, землевпорядники Хмельниччини перерахували до бюджету більше 2,3 млн гривень. Найбільші надходження у розмірі 1,9 млн грн отримано за надання витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Ще 353 439 грн надійшло за послуги з виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру.

Серед безоплатних адміністративних послуг найбільша кількість – 36 552 запити – стосувались державної реєстрації земельної ділянки.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами Центрів на офіційному сайті Держгеокадастру.