В лютому 2017 року в Головному управлінні Держгеокадастру у Хмельницькій області відбувся земельний аукціон, на якому були запропоновані до продажу права оренди на 11 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності.

За результатами аукціону землевпорядники передали товаровиробникам 5 земельних ділянок. Земельні наділи загальною площею 60,68 гектарів розташовані за межами населених пунктів Ізяславського району Хмельницької області. Переможці торгів щорічно сплачуватимуть до місцевих бюджетів 73,84 тис. гривень.

Наступні торги землевпорядники Хмельниччини планують провести 17 березня 2017 року, на яких буде реалізовано права оренди на 6 земельних наділів за межами населених пунктів Ярмолинецького району. Завдяки організації аукціонів отримується найкраща ціна за оренду земель, значні додаткові надходження до бюджетів місцевих рад, прозорість у використанні земельних ресурсів на місцях.

Довідково:

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

З детальною інформацією про земельні ділянки, права оренди на які виставлені на продаж, можна ознайомитися у розділі «Земельні аукціони» на офіційному веб-сайті Держгеокадастру.