10 квітня 2018 року начальник Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області Василь Василенко провів особистий прийом громадян. За вирішенням земельних питань звернулося 10 людей. Актуальними виявилися питання щодо процедури отримання земельної ділянки, реєстрації земельної ділянки та переоформлення спадщини.

12 квітня заступник начальника Олександр Вжешневський провів прийом, на який звернулися громадяни з питаннями щодо самовільного зайняття земельної ділянки та учасники антитерористичної операції щодо надання дозволів на виготовлення проектів землеустрою.

Громадянам були надані вичерпні відповіді та роз’яснення згідно чинного законодавства. Питання, які потребують додаткового вивчення взяті на контроль та будуть розглянуті відповідними спеціалістами.

Нагадуємо, що з графіком прийомів громадян керівництвом Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області можна ознайомитись на офіційному веб-сайті або записатись за телефоном (038 2) 72-64-54 Сектор звернень громадян