Друга світова війна – це страшне випробування для мільйонів людей, яке постукало у двері майже кожного будинку. Це зламані долі, втрачене дитинство, зруйновані країни та душі людей. Адже саме душа болить у тих, хто пам’ятає і знає ціну нашому життю. Ця трагедія продовжує відгукуватися хворобливими відгомонами навіть в серцях тих, хто не застав її. Це болюча рана, яка не загоїться в пам’яті людства.

На жаль, в ХХІ столітті Україна знову змушена виборювати свободу та право на життя на своїй території. Наші сини та дочки на прикладі своїх прадідів запекло боронять країну. Наш народ завжди прагнув миру та добросусідських відносин з іншими народами, та водночас змушений зі зброєю в руках відстоювати свою незалежність і територіальну цілісність.

8 травня Україна разом із європейськими країнами відзначає День пам’яті та примирення, а 9 травня – День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Низько вклоняємося всім захисникам нашої землі. Дякуємо за Вашу мужність та патріотизм. Дякуємо всім, хто захищає Україну сьогодні!

Слава Україні! Героям Слава!