Відділ Держгеокадастру у Дунаєвецькому районі Хмельницької області

вул. Шевченка,50, м.Дунаївці, 32400, тел./факс (03858) 3-18-03

E-mail: dunaivtsi.km@land.gov.ua

uzrdruhm@gmail.com  Код ЄДРПОУ 38481717

 

Начальник

ЛОБУНЬКО АНТОН ВІКТОРОВИЧ

dun_lobunko

Народився 24 серпня 1984 року  в м.Кам’янець-Подільському Хмельницької області. Освіта повна вища ,у 2007 році закінчив Львівський державний аграрний університет за спеціальністю «Землевпорядкування та кадастр»та здобув кваліфікацію магістра з землевпорядкування та кадастру.

Професій ну діяльність розпочав  посадах спеціаліста ІІ-категорії, начальника відділу Управління Держкомзему у Кам’янець-Подільському районі Хмельницької області, заступника начальника Управління Держкомзему у Чемеровецькому районі Хмельницької області, провідного спеціаліста відділу взаємодії з іншими кадастрами та методологічної роботи; головного спеціаліста відділу реєстрації об’єктів  Державного земельного кадастру Держземагентства України.  На даний час очолює Відділ Держземагентства у Дунаєвецькому районі Хмельницької області.

 

Заступник начальника

ОСТРОВСЬКИЙ ВОЛОДИМИР ВАСИЛЬОВИЧ

ANR5WA_a7Us

Народився 11 жовтня 1971 року в м.Дунаївці Хмельницької області. Освіта повна вища, у 1998 році закінчив Львівський державний аграрний університет за спеціальністю «Землевпорядкування».

        В органах земельних ресурсів працює з 1993року працював спеціаліст‚ спеціаліст 1 категорії відділу земельних ресурсів Дунаєвецької райдержадміністрації; спеціаліст 1 категорії‚ заступник начальника Дунаєвецького районного відділу земельних ресурсів, заступник начальника Управління земельних ресурсів у Дунаєвецькому районі Хмельницької області, заступник начальника Управління Держкомзему у Дунаєвецькому районі Хмельницької області, Заступник начальника- начальник відділу землеустрою, охорони, моніторингу та ринку земель Управління Держкомзему у Дунаєвецькому районі Хмельницької області,завідувачем сектору землеустрою, охорони та ринку земель Відділу Держземагентства у Дунаєвецькому районі Хмельницької області. На даний час працює на посаді заступника начальника Відділу Держземагентства у Дунаєвецькому районі Хмельницької області