У серпні місяці 2017 року в Головному управлінні Держгеокадастру у Хмельницькій області було проведено аукціони, на яких продано права оренди на три земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 34,14 гектара.

Стартовий розмір річної плати за користування земельними ділянками був встановлений на рівні 8% від нормативної грошової оцінки. За результатами проведених торгів стартовий розмір за користування земельним наділом площею 10.0043 га на території Шаровечківської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області збільшився до 9,4% від нормативної грошової оцінки.

Так, у серпні цього року на відкритих земельних торгах було продано аграріям права оренди на три земельні ділянки, дві з яких призначені для фермерського господарства та одна для товарного сільськогосподарського виробництва. За користування цією землею до бюджетів сільських рад Хмельниччини щорічно надходитиме понад 63 тисячі гривень.

Довідково:

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

З детальною інформацією про земельні ділянки, права оренди на які виставлені на продаж, можна ознайомитися у розділі «Земельні аукціони» на офіційному веб-сайті Держгеокадастру.