З початку 2018 року Головним управлінням Держгеокадастру у Хмельницькій області було укладено 187 договорів, у тому числі: 129 договорів оренди земельних ділянок, з яких 75 за результатами земельних торгів, 54 на безконкурентних засадах; 14 додаткових договорів про поновлення договорів оренди земельних ділянок; 40 додаткових договори про внесення змін до договорів оренди земельних ділянок, 4 додаткових договори про розірвання (припинення) за взаємною згодою сторін договорів оренди земельних ділянок.

Договори оренди земельних ділянок укладалися строком на 7 років. Орендна плата становить 8 – 631,45% від нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

Поновлення договорів оренди здійснювалося строком на 7 років. Розмір орендної плати при поновленні договорів оренди земельних ділянок встановлювався на рівні 12% від нормативної грошової оцінки.

Загалом, в результаті поновлення договорів оренди, внесення змін до них, а також укладення нових договорів оренди (на без конкурентних засадах) Головним управлінням Держгеокадастру у Хмельницькій області забезпечено додаткові надходження до місцевих бюджетів у 2018 році в сумі 6 341 492,21 грн.