У Хмельницькій області землевпорядники включили до переліку інвестиційно-привабливих земель на лютий місяць 10 ділянок сільськогосподарського призначення державної власності за межами населених пунктів. Землі планують передати в оренду на відкритих торгах, які відбудуться  23 та 28 лютого 2018 року в приміщенні Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області (вул.Інститутська 4/1, актовий зал).

На земельному аукціоні бажаючим запропонують взяти в оренду наділи для ведення товарного сільськогосподарського виробництва строком на 7 років,загальна площа яких становить 182.47 га та наділи для ведення фермерського господарства – 61.11 га. Стартовий розмір річної орендної плати встановлений на рівні 8% від нормативної грошової оцінки земельних ділянок і складає 378 830,37 гривень.

Три інвестиційно-привабливих ділянки знаходяться у Віньковецькому районі, чотири – у Волочиському районі, три інших – у Ізяславському, Красилівському та Чемеровецькому районах Хмельницької області.

Також 27 лютого 2018 року в м.Красилів Красилівського району Хмельницької області відбудеться аукціон, на якому будуть виставлені права оренди на дві земельних ділянки площею 0.4420 га та 0.0991 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

З детальною інформацією про земельні ділянки, права оренди на які виставлені на продаж, можна ознайомитись у розділі «Земельні аукціони» на офіційному веб-сайті Держгеокадастру.