22.05.2013 року у Національному Експоцентрі України відкрилася XXV Міжнародна агропромислова виставка “АГРО-2013”, яка триватиме до 25 травня. Керівники Державного агентства земельних ресурсів України та його структурних підрозділів взяли участь у міжнародний конференції “Світовий зерновий ринок – тенденції, ризики, ініціативи”, яка проходила у рамках виставки “АГРО-2013”. Керівники сільськогосподарських відомств України, країн світу, зокрема Чехії, Польщі, Литви, та представники ООН з питань продовольства та сільського господарства (ФАО) обговорили питання глобальної продовольчої безпеки, забезпечення прозорості світового ринку зерна й посилення координації дій у межах глобальної системи моніторингу аграрних ринків.

Загалом на “АГРО-2013” розпочали роботу 10 спеціалізованих виставок, де свою продукцію представляють компанії з 17 країн світу. Фахівці Держземагентства України презентували інформацію, представлену на експозиції земельного відомства, та надавали гостям та учасникам виставки консультації і роз’яснення. Крім того, представники ДНВП “Картографія”, ДП “Центр ДЗК”, ДП “Інститут землеустрою” презентували інформацію щодо послуг, які надаються державними підприємствами, що належать до сфери управління Державного агентства земельних ресурсів України.

У рамках масштабного заходу – Міжнародної агропромислової виставки “АГРО-2013” – керівники земельного відомства України взяли участь у переговорах щодо обміну досвідом та технологіям стосовно ведення земельного кадастру, реалізації заходів земельної реформи з колегами з Литви, Польщі.

Цього року у виставці “Агро-2013” беруть участь близько 1400 компаній з 17 країн, зокрема Росії, Білорусі, Італії, Німеччини, Індії, Китаю, США, Туреччини, Великої Британії. Передбачається 120 тисяч відвідувачів.