З початку реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки експерти органів Держгеокадастру у Хмельницькій області прийняли до опрацювання з інших областей України 11 074 проекти землеустрою. З них 9595 проектів отримали позитивну оцінку, 1386 робіт отримали негативний висновок.

Територіальними органами Держгеокадастру Хмельницької області направлено на погодження до інших областей  19 402 проекти землеустрою. З них вже опрацьовано 19 356 проектів, з яких 14 288 оцінено позитивно, негативні висновки отримали 5 068 проектів. Кількість зареєстрованих проектів землеустрою, які надійшли з порталу e.land.gov.ua складає 11 462 проектів.

Всього на Хмельниччині працюють 28 кваліфікованих експертів, які надають висновки про розгляд проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки з дотриманням вимог Земельного кодексу України у визначені терміни.

Довідково:

Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу