Державні кадастрові реєстратори Хмельницької області за 6 місяців 2018 року прийняли від громадян 49 871 звернення з питань ведення Державного земельного кадастру. З цієї кількості фахівці опрацювали 49 086 заяв, що становить 99% від загальної кількості. В середньому упродовж тижня державні кадастрові реєстратори Хмельниччини приймали та опрацьовували близько 1 900 заяв з питань ведення Державного земельного кадастру.

З початку року землевпорядники Хмельницької області видали 19 475 витягів із Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Найактивніше таку інформацію запитували у Хмельницькому районі та м. Хмельницькому (2 886), Кам’янець-Подільському (1 413) та Красилівському (1 354) районах Хмельницької області.

За цей період кадастрові реєстратори землевпорядної служби Хмельниччини зареєстрували 29 611 земельних ділянок. Найбільшу кількість наділів внесли до Державного земельного кадастру у Хмельницькому районі і м. Хмельницькому (3 469) та у Кам’янець-Подільському районі (2 563) Хмельницької області.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами Центрів на офіційному сайті Держгеокадастру.