У 2019 році фахівці землевпорядної служби Хмельниччини надали населенню 266 535 адміністративних послуг. Місцеві бюджети регіону отримали 2,96 млн грн за 28 916 адмінпослуг, наданих на платній основі. Інші 237 619 або 89% від загальної кількості – на безоплатній основі.

За адміністративні послуги, що потребують оплати, землевпорядники Хмельниччини перерахували до бюджету більше 2,96 млн гривень. Найбільші надходження у розмірі 2,5 млн грн отримано за надання витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Ще 312,16 тис. гривень надійшло за послуги з виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру.

Серед безоплатних адміністративних послуг найбільша кількість – 72 224 запитів – стосувалася надання витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами Центрів наофіційному сайті Держгеокадастру.