У Хмельницькій області з початку реалізації ініціативи про надання земельних ділянок учасниками АТО подано 22 293 заяви на отримання землі. За результатами розгляду звернень 15 522 військовослужбовці отримали дозвіл на розробку землевпорядної документації на землі загальною площею 24 436 гектарів.

На Хмельниччині для учасників АТО відведуть земельні ділянки різного цільового призначення. Найбільша кількість наділів – 12 538 – буде використана для ведення особистого селянського господарства. Займатись індивідуальним садівництвом військові зможуть на 2 984 ділянках.

Звернення військовослужбовців землевпорядна служба розглядає у першочерговому порядку. Таким чином, вже прийнято 8 874 рішення щодо затвердження проектів землеустрою та надання у власність земельних ділянок загальною площею 14 804 гектари, з яких 142 га для ведення індивідуального садівництва, інші 14 662 га для ведення особистого селянського господарства.

Довідково:

На сайті Держгеокадастру розміщено покрокову схему дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки.