23 вересня 2019 року Головним управлінням Держгеокадастру у Хмельницькій області заплановано провести електронні торги. Сільгоспвиробникам буде запропоновано придбати права оренди на 4 земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 33.2 га. Цільове призначення трьох ділянок – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, іншої – для ведення фермерського господарства. Стартовий розмір річної плати за користування земельними наділами складає 32 449,82 грн.
Наступні аукціони з набуття права оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності відбудуться 24, 25, 26 і 27 вересня 2019 року.
Детальна інформація про земельні ділянки розміщена на сайті Держгеокадастру.
Проведення електронних торгів оптимізує витрати часу та ресурсів для запуску аукціонів онлайн і позбавляє обмежень територіального принципу, який передбачає фізичну присутність покупця на місці проведення аукціону і є суттєвим обмежуючим фактором інтенсифікації торгів. Земельні торги проводяться у формі аукціонів та є дуже привабливим  з точки зору наповнення місцевого бюджету. Головне управління Держгеокадастру у Хмельницькій області рекомендує приймати активну участь у земельних торгах для забезпечення захисту економічних та соціальних інтересів громадян, виконавчої влади, місцевого самоврядування, наповнення місцевих бюджетів та дотримання чинного земельного законодавства, об’єктивності встановлення розмірів орендної плати при укладенні договорів оренди між орендодавцями і орендарями.
Ознайомитись з умовами проведення електронних торгів можна на сайті Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області або за телефоном (038 2) 67-07-66 Відділ ринку та оцінки земель