У жовтні місяці 2017 року Головне управління Держгеокадастру у Хмельницькій області організовує земельні аукціони по п’яти районах області.

На відкритих торгах аграріям запропонують придбати права оренди на 6 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 179.3 гектарів. Всі шість земельних ділянок передають в оренду терміном на 7 років, з яких 4 ділянки – для ведення фермерського господарства, ще 2 ділянки – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Стартовий розмір річної орендної плати встановлений на рівні 8% від нормативної грошової оцінки земельних ділянок і складає 201020,71 гривень.

Відкриті торги будуть проводитись 5, 10 та 12 жовтня 2017 року в приміщенні Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області за адресою вул.Інститутська 4/1 (5 поверх).

Із детальною інформацією про земельні ділянки, права оренди на які виставлені на продаж, можна ознайомитися в розділі «Земельні аукціони» на офіційному веб-сайті Держгеокадастру.