29 листопада 2018 року начальник Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області Василь Василенко провів особистий прийом громадян. За вирішенням земельних питань звернулося 11 людей, серед яких 1 колективне звернення. Актуальними були питання шодо процедури виділення земельних ділянок учасникам антитерористичної операції (ООС) та можливі причини відмови, приватизації земельної ділянки, нарахування орендної плати за користування земельною ділянкою.

Керівник Головного управління надав усні консультації щодо подальших дій громадян, іншим рекомендовано звернутися в об’єднані територіальні громади для подання заяв. Проблемні питання взяті на контроль, для вирішення яких відповідними спеціалістами підготовлені службові листи і направлені в районні структурні підрозділи. Про результати розгляду громадян буде повідомлено в місячний термін.

Нагадуємо, що з графіком прийому громадян можна ознайомитись на сайті Держгеокадастру або записатись за телефоном (038 2) 72-64-54 сектор звернень громадян