14 травня 2019 начальник Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області Василь Василенко провів особистий прийом громадян. За консультацією звернулося 18 людей, серед яких було два колективних звернення. На цьому тижні актуальними були питання щодо приватизації пасовища, виділення земельної ділянки для особистого селянського господарства, розпаювання фермерського господарства, виділення земельної ділянки учасникам АТО.

 

15 травня 2019 року особистий прийом громадян провів заступник начальника Олександр Вжешневський. За вирішенням земельних питань до нього звернулося 3 громадян щодо розпаювання фермерського господарства та помилки в державному акті.

Всім громадянам були надані роз’яснення відповідно норм чинного законодавства, прийняті заяви на розгляд і передані відповідним спеціалістам.

Нагадуємо, що з графіком прийому громадян керівництвом Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області можна ознайомитись на офіційному сайті або записатись за телефоном (038 2) 72-64-54 Сектор звернень громадян та доступу до публічної інформації