13 серпня 2019 року начальник Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області Василь Василенко провів особистий прийом громадян. За вирішенням земельних питань звернулося 10 людей, серед яких було одне колективне звернення. Актуальними на цьому тижні були питання щодо виконання судового рішення та надання земельної ділянки із земель запасу, виділення земельної ділянки працівнику  соціальної сфери, учасникам бойових дій, розпаювання фермерського господарства.

14 серпня 2019 року до заступника начальника Олександра Вжешневського звернувся громадянин щодо надання роз’яснення по приватизації двох і більше земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства в межах норми безоплатної приватизації.

Всім громадянам надані роз’яснення, прийняті заяви на опрацювання. Окремим рекомендовано звернутися до органів місцевого самоврядування для врегулювання питань та до суду.

Нагадуємо, що з графіком прийому громадян керівництвом Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області можна ознайомитись на офіційному сайті або записатись за телефоном (038 2) 72-64-54 Сектор звернень громадян та доступу до публічної інформації