11 лютого 2020 року в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області Валерій Маначин провів особистий прийом громадян. За вирішенням земельних питань звернулася 21 особа, серед яких було 4 колективних звернення. Актуальними на цьому тижні були питання щодо надання земельної ділянки у власність, оформлення пасовища, забезпечення учасників бойових дій земельними наділами, виправлення накладки на публічній кадастровій карті, погодження меж земельної ділянки.

12 лютого 2020 року заступник начальника Олександр Вжешневський провів особистий прийом громадян, на який звернулася одна людина щодо надання інформації про вільні земельні ділянки сільськогосподарського призначення.

Всім громадянам надано роз’яснення відповідно норм чинного законодавства та прийняті заяви на розгляд відповідними спеціалістами.

Нагадуємо, що з графіком прийому громадян можна ознайомитись на офіційному сайті Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області або записатись за телефоном (038 2) 72-64-54 сектор звернень громадян