З метою забезпечення реалізації конституційного права громадян на особисте звернення,  29 жовтня 2019 року заступник начальника Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області Олександр Вжешневський провів виїзний прийом в м. Деражні. За вирішенням земельних питань звернулися п’ять осіб. Громадян цікавили питання щодо порядку виправлення помилки в кадастровому номері, процедури оформлення спадщини по втраченому сертифікату, отримання довідки про те, чи зареєстрований державний акт на земельну ділянку (пай), порядку отримання оригіналу сертифікату виданого 1997 року на земельну частку (пай) для оформлення спадщини, державних актів на земельну ділянку для особистого селянського господарства та особистого житлового будівництва.

31 жовтня 2019 року на особистий прийом до начальника Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області Василя Василенка звернулося три особи. Громадян цікавили роз’яснення щодо відмови у виділенні земельної ділянки, приватизація земельної ділянки, зняття земельної ділянки з торгів для забезпечення наділами учасників бойових дій.

Всім заявникам надані кваліфіковані відповіді та усні консультації на місці.

Нагадуємо, що з графіком прийому громадян керівництвом Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області можна ознайомитись на офіційному сайті або записатись за телефоном (038 2) 72-64-54 Сектор звернень громадян та доступу до публічної інформації