У Хмельницькій області у лютому місяці 2018 року на конкурентних засадах продали право оренди на 9 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 233 га .

Під час торгів ставка річної орендної плати за дві ділянки у Віньковецькому районі Яснозірської сільської ради зросла з 8% до 166% від нормативної грошової оцінки. За ділянку площею 27 га у Віньковецькому районі Зорянської сільської ради річна орендна плата зросла до 60% від НГО та за ділянку площею 32 га у Чемеровецькому районі Зарічанської сільської ради – до 57% від НГО.

Сумарний обсяг орендної плати від продажу прав оренди за дев’ять ділянок, який щорічно надходитиме до бюджетів регіону становить 3 358716,20 гривень. Фінансовий ресурс місцеві громади можуть використати на реалізацію соціальних та інфраструктурних програм розвитку.

Земельні ділянки передали в оренду терміном на 7 років.

Наступні земельні торги будуть проводитись 14 та 19 березня 2018 року в приміщенні Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області за адресою вул.Інститутська 4/1 (5 поверх). Із детальною інформацією про земельні ділянки, права оренди на які виставлені на продаж, можна ознайомитись в розділі «Земельні аукціони» на офіційному веб-сайті Держгеокадастру.