З початку 2019 року в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництв до бюджетів Хмельницької області надійшло 4,4 мільйонів гривень.

На спеціальних рахунках місцевих рад Хмельниччини сумарно акумульовано більше 19,8 мільйонів гривень. З них на рахунках обласної ради – 3,4 млн гривень, міст обласного значення – 217 тис гривень, районних рад – 2,4 млн гривень, сільських, селищних і міських рад – 13,6 млн гривень.

Найбільше коштів знаходиться у розпорядженні місцевих рад Городоцького (7,1 млн), Хмельницького (3,9 млн), Старокостянтинівського (2,4 млн) та Кам’янець-Подільського (1,4 млн) районів Хмельницької області.

У 2019 році 3,7 міьйонів гривень використано на проведення нормативної грошової оцінки земель, 758 тисяч гривень – на інвентаризацію земель, 477 тисяч гривень – на інші заходи та 24,9 тисячі гривень – на поліпшення сільськогосподарських та лісогосподарських угідь.

Кошти, що надійшли в порядку відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництв також можуть використати на освоєння земель, охорону земельного фонду. Згідно законодавства використання коштів на будь-які інші потреби забороняється.