Головне управління Держгеокадастру у Хмельницькій області організувало два земельних аукціони, які було проведено 10 та 26 липня 2018 року. Аграрії придбали права оренди на 4 земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, які розташовані на території Старокостянтинівського, Віньковецького та Славутського районів Хмельницької області. Загальна площа переданих в оренду наділів складає 229,67 гектара. Дві ділянки будуть використовуватися для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, інші дві – для фермерського господарства.

Найдорожче продано права оренди на земельні ділянки площею 30 га та 46 га, які розташовані на території Нетечинецької сільської ради Віньковецького району Хмельницької області, де стартова ціна піднялася до 80,93% та 80,47% відповідно. Також стартова ціна за користування ділянкою площею 104 га, яка розташована на території Ілляшівської сільської ради Старокостянтинівського району Хмельницької області, зросла з 8% до 40,3% від нормативної грошової оцінки.

В результаті торгів до бюджетів сільських рад Хмельниччини щорічно буде надходити орендна плата у розмірі 2 391 250,57 гривень.

Довідково:

Земельні торги проводять відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Із детальною інформацією про земельні ділянки, права оренди на які виставлені на продаж, можна ознайомитися в розділі «Земельні аукціони» на офіційному веб-сайті Держгеокадастру.