Впродовж 2018 року Головним управлінням Держгеокадастру у Хмельницькій області було укладено 152 договори, у тому числі: 107 договорів оренди земельних ділянок, з яких 60 за результатами земельних торгів, 47 на безконкурентних засадах; 14 додаткових договорів про поновлення договорів оренди земельних ділянок; 27 додаткових договорів про внесення змін до договорів оренди земельних ділянок, 4 додаткових договори про розірвання (припинення) за взаємною згодою сторін договорів оренди земельних ділянок.

Договори оренди земельних ділянок укладалися строком на 7 років. Орендна плата становить 8–631,42% від нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

Поновлення договорів оренди здійснювалося строком на 7 років. Розмір орендної плати при поновленні договорів оренди земельних ділянок встановлювався на рівні 12% від нормативної грошової оцінки.

Загалом, в результаті поновлення договорів оренди, внесення змін до них, а також укладення нових договорів оренди (на без конкурентних засадах) Головним управлінням Держгеокадастру у Хмельницькій області забезпечено додаткові надходження до місцевих бюджетів у 2018 році в сумі 5 726 502,90 грн.