За підтримки Програми «U-LEAD з Європою» в Новій Ушиці 22 лютого 2018 року відкрився новий ЦНАП, який надаватиме мешканцям громади та району більше 180 видів адміністративних послуг у форматі «єдиного вікна».
На таку важливу подію завітав перший заступник начальника Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області Віталій Філіпчук, керівництво та представники Програми «U-LEAD з Європою», керівники облдержадміністрації, представники Центру розвитку місцевого самоврядування, райдержадміністрації та селищної ради.
До створення Центру долучилися українські та шведські експерти Програми «U-LEAD з Європою», яка надала допомогу в інституційному створенні ЦНАПу, реконструкції приміщення колишньої селищної ради, оснащенню меблями та технікою зі спеціалізованим програмним забезпеченням.
ЦНАП Новоушицької об’єднаної територіальної громади є одним з небагатьох в Україні спільним Центром, коли громада та райдержадміністрація працюють разом в одному приміщенні.
Були присутні також партнери, з якими підписані угоди про наближення послуг до мешканців району та громади через ЦНАП: начальник обласного управління Пенсійного фонду України О.Заярнюк, начальник обласного управління Фонду соціального страхування України С.Кінзерський, начальник управління державної реєстрації С.Лисюк, начальник відділу Департаменту економічного розвитку, промисловості, інфраструктури облдержадміністрації О.Сліпко.
Сусанна Деланс, керівник початкової фази з покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми «U-LEAD з Європою» у вітальному слові зазначила: «Ми дуже раді співпрацювати та надавати підтримку таким активним громадам як Новоушицька. Тепер якісні адміністративні послуги стали значно ближчими до мешканців. Сучасний ЦНАП – один із прикладів того, як можна покращити життя громадян».
Подякував партнерам із Програми «U-LEAD з Європою» за підтримку у відкритті Центру та вагомий вклад у розбудову нашого регіону селищний голова О.Московчук.
Селищно-районний ЦНАП модернізований за європейськими стандартами, доступний для людей з інвалідністю, у приміщенні навіть обладнаний дитячий куточок та столик для немовлят. Приміщення просторе та світле.
Довідково: у рамках початкової фази з покращення якості адмінпослуг Програми «U-LEAD з Європою» заплановане відкриття 26 ЦНАП в об’єднаних територіальних громадах України.

Прес-служба Новоушицької РДА