На земельних торгах, організованих Головним управлінням Держгеокадастру у Хмельницькій області, що відбулися 21 червня 2017 року були реалізовані права оренди на 3 земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності. Їх загальна площа склала 74,46 гектари. Земельні ділянки розташовані на території двох районів Хмельницької області – Чемеровецького та Ізяславського. За користування цією землею до бюджетів сільських рад Хмельниччини щорічно надходитиме 230142,56 гривень.

Загалом упродовж шести місяців 2017 року на Хмельниччині продано на земельних аукціонах  права оренди на 23 ділянки сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 362,22 гектара. Річна орендна плата за результатами торгів складає 852604,49 гривень.

Довідково:

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

З детальною інформацією про земельні ділянки, права оренди на які виставлені на продаж, можна ознайомитися у розділі «Земельні аукціони» на офіційному сайті Держгеокадастру.