Відповідно до шостого абзацу статті 19 Закону України «Про топографо-геодезичну і картографічну діяльність» (далі – Закон) юридичні та фізичні особи зобов’язані безоплатно передавати у Державний картографо-геодезичний фонд України один екземпляр копій створених ними геодезичних, топографічних, картографічних, гідрографічних, аерозйомочних матеріалів із додержанням вимог законодавства про авторське право.

Здавання матеріалів проводять відповідно до Закону України «Про топографо-геодезичну і картографічну діяльність» від 23 грудня 1998 р. (зі змінами та доповненнями) та Постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 1999 р. №1344 (зі змінами та доповненнями).

Функції ведення Державного картографо-геодезичного фонду України, відповідно до Наказу Держгеокадастру від 12.12.2016 №332, виконує державне науково-виробниче підприємство «Картографія», яке належить до сфери управління Держгеокадастру та розміщене за адресою: м.Київ, вул.Попудренка, 54, поштовий індекс – 02094).

ДНВП «Картографія» надає детальну інформацію щодо оформлення матеріалів для передачі їх на зберігання з якою можна ознайомитися нижче за посиланням

Враховуючи наведене вище, зобов’язуємо Вас передати до Державного картографо-геодезичного фонду України вищевказані матеріали.