З початку реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження документації із землеустрою, експерти Держгеокадастру Хмельницької області прийняли до опрацювання 59 930 документацій з інших областей України.

На сьогодні фахівці опрацювали 59 865 проектів із землеустрою з них: 52 356 отримали позитивний висновок, 7 509 – негативний.

За цей період працівники землевпорядної служби Хмельниччини направили на погодження до інших областей  80 803 проекти із землеустрою. З них на сьогодні опрацьовано 77 903, з яких 60 335 оцінено позитивно, негативні висновки отримали 17 568 проектів.

У Хмельницькій області кількість працівників територіальних органів, які отримали статус експерта, становить 28 осіб.

Довідково:

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу