Державні кадастрові реєстратори Хмельницької області у січні 2021 року прийняли від громадян 7 384 звернення з питань ведення Державного земельного кадастру.

Надання витягів із Державного земельного кадастру та реєстрація земельних ділянок є найбільш запитуваними послугами на Хмельниччині. У січні місяці землевпорядники області видали 2 148 витягів із Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Найактивніше таку інформацію запитували у Хмельницькому районі та м. Хмельницькому – 381 і у Кам’янець-Подільському районі – 190.

Також за цей період кадастрові реєстратори землевпорядної служби Хмельниччини зареєстрували 3 923 земельні ділянки. Найбільшу кількість наділів внесли до Державного земельного кадастру у Хмельницькому районі та м. Хмельницькому – 381, Дунаєвецькому – 294 і Кам’янець-Подільському – 292 районах.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами Центрів на офіційному сайті Держгеокадастру.