Під таким гаслом 10 липня 2013 року  було проведено  нараду у Головному управлінні Держземагентства у Хмельницькій області за участю суб’єктів господарювання, які виконують роботи із землеустрою на території  міста Хмельницького та Хмельницького району.

На нараді виступив начальник Головного управління Зінчук Олександр Іванович та наголосив на необхідності посилення контролю з боку керівників територіальних органів Держземагентства у районах та містах області за якістю землевпорядної документації, а при виявленні систематичних, грубих порушень вимог чинного земельного законодавства зобов’язав їх вчасно повідомляти Головне управління з метою вжиття подальших заходів щодо  позбавлення відповідних інженерів-землевпорядників кваліфікаційних сертифікатів. Особливу увагу було зосереджено на питаннях усунення накладок, які виникають під час здійснення державної реєстрації земельних ділянок.

Разом з тим,  Зінчук О.І. висловив подяку тим керівникам землевпорядних організацій, які  виконували роботи щодо проведення нормативної грошової оцінки земель населених пунктів області за своєчасне і якісне виконання робіт.

Керівники землевпорядних організацій висловили свої зауваження та пропозиції щодо налагодження співпраці з територіальними органами Держземагентства в області.