Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» у співпраці з Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України надає всебічну підтримку територіальним громадам у сфері розроблення Комплексних планів просторового розвитку території територіальних громад. 3 метою вирішення різноманітних проблемних питань та завдань, які виникають у цьому процесі, Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» впроваджує діалогову платформу, яка послужить засобом тісної комунікації між розробниками містобудівної й землевпорядної документацій, посадовими особами територіальних громад та експертним середовищем.

Повідомляємо про те, що Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» спільно з Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України ініціює проведення опитування для визначення потенційних розробників Комплексних планів просторового розвитку територій територіальних громад. Мета опитування полягає у зборі досвіду, необхідного для ефективного розроблення Комплексного плану просторового розвитку території громади.

Просимо поширити інформацію про опитування серед розробників землевпорядної документацій у вашому регіоні, опитування триватиме до 25 січня 2024 року включно.

Взяти участь в опитуванні можна за посиланням http://surl.li/pjfdb.