З початку 2020 року Головним управлінням Держгеокадастру у Хмельницькій області було укладено 29 договорів, з яких 12 за результатами земельних торгів, 1 додатковий договір про поновлення договору оренди земельної ділянки, 16 додаткових договорів про внесення змін до договорів оренди земельних ділянок.

Договори оренди земельних ділянок укладалися строком на 7 років. Орендна плата становить 8–166,24% від нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

Поновлення договорів оренди здійснювалося строком на 7 років. Розмір орендної плати при поновленні договорів оренди земельних ділянок встановлювався на рівні 12% від нормативної грошової оцінки.

В результаті укладання договорів оренди Головним управлінням Держгеокадастру у Хмельницькій області забезпечено додаткові надходження до місцевих бюджетів, зокрема у зв’язку із:

поновленням договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності в сумі 6 915,8 грн;

внесенням змін до договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності в сумі 146 580,9 грн;

в ході конкурентної боротьби продано 12 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, річна оренда за які складає 575 819,15 грн.

Загалом забезпечено додаткові надходження до місцевих бюджетів в сумі
729 315,85 грн.