11.03.2024  в Головному управлінні Держгеокадастру у Хмельницькій області (далі – Головне управління) проведено навчання  з працівниками Головного управління та 12.03.2024 селекторну нараду з територіальними структурними підрозділами Головного управління на тему « Норми Закону України «Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю».

Нараду розпочато із вступного слова в.о. начальника Головного управління Вадима Галишука, який наголосив на дотриманні вимог антикорупційного законодавства всіма працівниками установи.

Далі, завідувач Сектору з питань запобігання та виявлення корупції Тетяна Осипенко розповіла про:

норми Закону України «Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю. Зокрема, необхідності подання публічними службовцями декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі – декларація) за 2023 рік до 31 березня включно 

Як і де отримати дані для заповнення декларації

Подання повідомлень про суттєві зміни в майновому стані

Подання повідомлень про відкриття валютного рахунка в установі банку-нерезидента

Недопущення вчинення працівниками Головного управління корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції» та ін.

Нагадуємо, що Національним агентством з питань запобігання корупції опубліковано нові роз’яснення щодо заповнення декларацій, з якими можна ознайомитись за посиланням https://wiki.nazk.gov.ua/category/deklaruvannya/