Шановні колеги!

Вітаємо вас із професійним святом – Днем державної служби!

Виклики сьогодення вимагають змін у традиційних підходах та управлінських методах, однак завдяки вашій небайдужості та щоденній самовідданій праці на благо нашої держави та її громадян — ми щодня змінюємося на краще!

Бажаємо вам усім міцного здоров’я, життєвих успіхів, продуктивної роботи для утвердження ідей справедливості, гуманності та добра!

З нагоди цього професійного свята в облдержадміністрації відбулося урочисте зібрання, під час якого голова облдержадміністрації Дмитро Габінет та заступник голови обласної ради Валерій Лєсков привітали державних службовців.

Вітаючи присутніх, Дмитро Габінет побажав усім стійкості і витривалості, незважаючи ні на що працювати далі ефективно та з користю для держави і суспільства.

“Хочу вам ще раз подякувати за вашу роботу. Є багато проблем, але ви працюєте, і у нас є єдина мета: зробити життя в нашій країні кращим. Цей день символічний, і я хочу побажати сьогодні в таких складних умовах здоров’я вам і вашим родинам! Бажаю, щоб настав той день, коли в нашій країні люди будуть дійсно поважати державних службовців, адже це свідчитиме про повагу до своєї держави,” – зазначив очільник ОДА.