Державні кадастрові реєстратори Хмельницької області у І кварталі 2021 року прийняли від громадян 32 501 звернення щодо ведення Державного земельного кадастру.

Надання витягів із Державного земельного кадастру та реєстрація земельних ділянок стали найбільш запитуваними послугами. З початку 2021 року землевпорядники Хмельницької області видали 9 029 витягів із Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Найактивніше таку інформацію запитували у Хмельницькому районі та м. Хмельницькому – 1 811 та у Кам’янець-Подільському районі – 724.

За цей період кадастрові реєстратори землевпорядної служби Хмельниччини зареєстрували 15 227 земельних ділянок. Найбільшу кількість наділів внесли до Державного земельного кадастру у Хмельницькому районі та м. Хмельницькому – 2 092 та Дунаєвецькому районі – 1 175.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.